از بچگی یادم میاد همیشه تا دیر وقت بیدار بودیم،هرکسی هم زود میخوابید رو مسخره میکردیم و لقب مرغ بودن رو بهش میدادیم/:

شب زنده داری های ما با قلیون مادربزرگ و بحث های ی و دینی مردهای جمع و غیبت های زن ها و بچه هایی ک اخرش کم میاوردن همون گوشه موشه های فرش میخوابیدیم (البته ناگفته نماند فرداش جلو دوستامون کلاس میذاشتیم ما تا فلان ساعت بیدار بودیم!!!) میگذشت 

وقتایی هم که فردا مدرسه داشتیم هم دیرمون میشد هرروز یه عذر وبهانه میاوردیم یه وقتایی هم رفقامون مسئول صف بودن و اسممونو نمینوشتن 

خلاصه میخوام اینو بگم که ما از بچگی عادت به شب بیداری و بی نظمی در خواب داشتیم 

اما حالا ک سال کنکور هست میخوایم عین بچه آدم خوابمون رو تنظیم کنیم ولی مگه میذارن؟!

فکر کن من ساعت۲شب خوابیدم ،در حیاط رو میزنن مادر میره درو باز میکنه و خانم های اقوام تشریف فرما میشن اونم با چی؟ سر قلیون): این سر قلیون هم یعنی حالا حالاها موندگاریم/:

شانس گند منم اینه که خونمون همه دار وندارش همون یه کولر تو هال هست،فکرش هم ادم رو اذیت میکنه با هزار مکافات بخوابی بعد ساعت۲شب بیان بالاسرت قلیون بکشن و حرف بزنن/////////:

شب بعدی با هزار جون کندن و بدو بیراه گفتن به خودت ساعت یک و نیم میخوابی بعد مادر عزیزتر از جان ساعت۳شب میاد بالاسرت :مامان جان!پاشو عموت اینا اومدن پیتزا سفارش دادن با هم بخورید!!!!!!

آقا قیافه من عین این مادر مرده ها شده بود دلم میخواست پیتزا رو بکوبم تو سرشون ولی خب بزرگی وکوچیکی و حرمت و. دست و بالمون رو بسته بود!

بلههه این روند اینقدر ادامه پیدا کرد که ما کلا بیخیال تنظیم خواب و بیداریمون شدیم ((((:

تاااا الان که دارم این متن رو مینویسم ،الان هم خدا بزرگی کرده و خانواده محترم رفتن مسافرت ففط منو بابابزرگ گلم که تنهایی نمیتونه شب نشینی کنه خونه موندیم،الان بهترین فرصت برای تنظیم خوابم هست،اما حالا باید چیکار کنم:

۱_یه دوش آب گرم بگیرم و شام سبک میل کنم

۲_اتاق رو تاریک کنم ،نور گوشی و تلویزیون و. هم تعطیل! 

۳_قبل از خواب کار های کسل کننده انجام بدم 

۴_روشنی نور اول صبح رو تماشا کنم(((: به به((((:

۵_زنگ ساعت رو برای خوابیدن بیشتر به تاخیر نندازم

۶_سعی کنم به برنامه خوابم عادت کنم

وغیره

الهی به امید تو

خدایا میدونم کمکم میکنی که ادم بشم (((:

قربونت بشم خداجونم که خیلی گلیییی ،ادم همه چیزو بدون خجالت میتونه بهت بگه یوهووووو دوست دالممممم یه عالمه 

مشخصات

آخرین جستجو ها